15.11.2016 | Aktualności

25 lat WIMED-u

Motto:
Miliony kierowców w swoich samochodach
Pędzą nieustannie poprzez różne drogi
Dla nich to właśnie znaki są na drogach
By do celu dotarli bez wypadku czy szkody

WIMED obchodzi w tym roku 25 lat – to sporo czasu, który przeminął jak jeden pracowity dzień, tydzień, a może rok. Jak powiedział poeta, aby mierzyć drogę przyszłą trzeba wiedzieć skąd się wyszło. Patrząc w ten sposób, były to ciekawe i inspirujące lata dla mnie i moich współpracowników.

Jednak pamiętać należy, że rozwój naszej firmy i ciekawa praca możliwe były dzięki wspaniałym i niezwykłym ludziom, których spotykaliśmy i wciąż spotykamy na swojej drodze.

To właśnie Klienci, Partnerzy, Współpracownicy uczyli nas wskazując dobre kierunki i konieczne działania. W pracy każdego z nas nie jest istotny rozmiar prowadzonej działalności, lecz ważne jest to, ile serca i odpowiedzialności w nią się wkłada. Dzięki temu udało się nam budować i tworzyć coś wyrazistego – od szopy do nowoczesnej firmy, od trudnych decyzji biznesowych do poetyckich i muzycznych refleksji. Od prostych rozwiązań technicznych po nowoczesne i unikalne technologie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim: Klientom, Partnerom, Współpracownikom za lata sympatycznej i owocnej współpracy, za wyzwania zawodowe i osobiste, za cenne słowa wsparcie, dzięki którym było możliwe wszystko to, co się wydarzyło.

Z serdecznym zaproszeniem do dalszej wieloletniej współpracy w różnych obszarach naszej działalności.