Województwo: Mazowieckie

Dział handlowy - rejon zachód:

Stanisław Szymański

Dyrektor Handlowy Zachód

+48 662 025 062
stanislaw.szymanski@wimed.pl

Województwa: Wielkopolskie, Łódzkie, Śląskie, Opolskie

Marcin Malinowski

Specjalista ds. sprzedaży

+48 668 366 041
marcin.malinowski@wimed.pl

Województwa: Zachodniopomorskie

Regina Fąfara

Specjalista ds. sprzedaży

+48 695 803 015
regina.fafara@wimed.pl

Województwa: Lubuskie, Dolnośląskie

Ewa Potok

Specjalista ds. sprzedaży

+48 695 803 010
ewa.potok@wimed.pl

Województwa: Małopolskie

Dział handlowy - rejon wschód:

Janusz Kras

Dyrektor Handlowy Wschód

+48 695 803 013
janusz.kras@wimed.pl

Województwa: Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie

Sebastian Madejczyk

Specjalista ds. sprzedaży

+48 668 363 446
sebastian.madejczyk@wimed.pl

Województwa: Kujawsko - Pomorskie, Warmińsko - Mazurskie, Mazowieckie, Pomorskie

Agata Lazarowicz

Specjalista ds. sprzedaży

+48 695 803 026
agata.lazarowicz@wimed.pl

Województwa: Podlaskie, Warmińsko - Mazurskie, Mazowieckie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Lubelskie

Realizacja i obsługa zamówień

Wysyłka zamówień

Piotr Szczerba

+48 695 803 009
piotr.szczerba@wimed.pl

Faktury

Dorota Pazdur

+48 695 803 020
dorota.pazdur@wimed.pl

Montaż

Dariusz Semla

+48 695 803 007
dariusz.semla@wimed.pl

Reklamacje

Artur Bil

+48 695 803 011
artur.bil@wimed.pl

Produkcja

Mariusz Wszołek

+48 668 363 346
mariusz.wszolek@wimed.pl

Dział techniczny

Rafał Sobieraj

+48 695 803 034
rafal.sobieraj@wimed.pl

Malowanie proszkowe i cynkowanie

Marcin Szarowicz

+48 695 803 038
marcin.szarowicz@wimed.pl

Administracja, finanse i księgowość

Dział prawny

Dominik Lizak

+48 791 360 380
dominik.lizak@wimed.pl

Przetargi

Wiktor Sajdak

+48 695 803 033
wiktor.sajdak@wimed.pl

Zaopatrzenie

Zaopatrzenie

Tomasz Moździerz

+48 668 362 485
tomasz.mozdzierz@wimed.pl

Eksport

Fitness i reklama

Fitness i reklama

Jarosław Nowak

+48 605 050 540
jaroslaw.nowak@wimed.pl

Skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń.

WIMED Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Tarnowska 48, 33-170 Tuchów

NIP: 685-220-95-96
Regon: 180188573
KRS: 0000849946

+48 14 652 34 00
znaki@wimed.pl

    Skontaktuj się z nami!

    Skorzystaj z formularza lub zadzwoń.

      WIMED Sp. z o.o. Sp. k.
      ul. Tarnowska 48
      33-170 Tuchów

      +48 14 652 34 00
      znaki@wimed.pl

      NIP: 685-220-95-96
      Regon: 180188573
      KRS: 0000849946

      Nowości Wimed

      Nasza firma nieustannie ulega rozwojowi i powiększa swoją ofertę! Sprawdź najnowsze produkty w naszym asortymencie.

      Tablice reklamowe

      Dysponujemy szerokimi możliwościami technologicznymi produkcji rozwiązań dla rynku reklamy. Oferujemy możliwość personalizacji…

      Zobacz więcej

      Oznakowanie obiektów i firm

      Realizujemy wewnętrzne i zewnętrzne oznakowanie wielkopowierzchniowych obiektów takich, jak zakłady produkcyjne. Oferujemy…

      Zobacz więcej

      Znaki i tablice kolejowe

      Oferujemy znaki i oznakowania peronów WIMED, które stanowią doskonałe wizualne dopełnienie przestrzeni…

      Zobacz więcej

      Znaki aktywne i elektronika

      Znaki aktywne znacząco poprawiające bezpieczeństwo na drogach. Są ustawiane w miejscach, w…

      Zobacz więcej

      Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do nowinek i promocji związanych z oznakowaniem dróg

      Bądź na bieżąco, pierwszy dowiaduj się o najnowszych ofertach i promocjach, otrzymuj nasze biuletyny.

        Wykaz znaków drogowych w różnych formatach.

        Ułatwiamy zamawianie znaków!

        Zamów - chętnie wyślemy!