WIMED - Wspaniała i Miła Ekipa Dąbczyńskiego - zawsze jesteśmy otwarci na współpracę.

Nasze ogromne doświadczenie w produkcji oznakowania dróg i urządzeń bezpieczeństwa ruchu dedykujemy Wam, naszym teraźniejszymi i przyszłym Klientom. Wiecie doskonale, że jesteśmy chętni do rozwiązywania wielu wyzwań w zakresie oznakowania dróg czy poprawy bezpieczeństwa ruchu na drogach.

Nasz ogromny kapitał dla Was to nasi ludzie i ich wiedza oraz doświadczenie, to kompleksowy park maszynowy i chęć zrealizowania każdego zadania szybko i sprawnie.

Z wieloma Klientami jesteśmy przez długie lata i mamy ogromną satysfakcję ze współpracy. Będziemy wdzięczni za możliwość dawania nam kolejnych szans na ciekawą współpracę.

Korzyści ze współpracy z wimed

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawanych firm w Polsce i Europie, oferującą oznakowanie pionowe dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Najwyższej jakości produkty
i usługi

Solidność rzetelność i fachowość była od zawsze naszym wyróżnikiem. Tak było, tak jest i tak pozostanie. Na przyszłość przygotowujemy wiele naprawdę ciekawych rozwiązań jakościowych i eksploatacyjnych.

Szybka realizacja zleceń

Mierzmy czas od potwierdzenia zamówienia do momentu wysyłki, by udoskonalać szybkość realizacji zamówień.

Atrakcyjne ceny

Atrakcyjna co cena to taka, która najbardziej odpowiada relacji trwałości, wartości, szybkości dostawy i łatwości montażu. Spełniamy te wszystkie parametry w naszych produktach.

Nagrody i wyróżnienia potwierdzeniem jakości

Nagrody Godła promocyjnego Teraz Polska, wyróżnienie mianem Lidera przedsiębiorczości, Przedsiębiorstwo Fair Play, Krakowski dukat, Nagroda OIGD stały się naszym zobowiązaniem na lata. Mimo, że upłynęło już dużo czasu od ich otrzymania solidność i rzetelność została z nami na zawsze.

Jednak największą dla nas nagrodą jest to, że dzięki zaufaniu naszych Klientów, dzięki naszej konkurencyjności i rzetelności, stale i systematycznie zwiększamy ilość dostarczanych na rynek produktów.

Solidność rzetelność i fachowość była od zawsze naszym wyróżnikiem. Tak było, tak jest i tak pozostanie. Na przyszłość przygotowujemy wiele – naprawdę ciekawych – rozwiązań jakościowych i eksploatacyjnych.

Kompleksowa dostawa i montaż urządzeń BRD

Oferujemy produkty z cechami biernego bezpieczeństwa spełniające wymagania norm PN EN 12899-1, PN EN 12767, PN EN 1317, EN PN 12966 i innych oraz posiadamy wdrożony system zarządzania jakości zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2001 oraz bezpieczeństwa i higieny pracy PN-EN 18001:2004.

Przez wszystkie lata WIMED aktywnie uczestniczył we wszystkich krajowych programach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Zorganizowaliśmy wiele konferencji i seminariów związanych z rozwiązaniami dla poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wspólnie z Instytutem Ekspertyz Sądowych w Krakowie przeprowadziliśmy kilkadziesiąt pokazowych testów zderzeniowych pojazdów z konstrukcjami wsporczymi. Dzięki naszym wspólnym inicjatywom, tysiące ekspertów drogowych mogło uczestniczyć w praktycznych pokazach działania urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Uczestniczyliśmy w kilkudziesięciu międzynarodowych targach i konferencjach zdobywając poszerzając naszą wiedzę i doświadczenie.

Zostań naszym partnerem handlowym

Wygoda i oszczędność czasu

Spersonalizowana oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Bezpieczne transakcje i monitorowanie zakupów

Atrakcyjne ceny, promocje i nowości

Niezwłoczna i profesjonalna obsługa zamówień

Szybka i pewna wysyłka w dobrej cenie

Skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń.

WIMED Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Tarnowska 48, 33-170 Tuchów

NIP: 685-220-95-96
Regon: 180188573
KRS: 0000849946

+48 14 652 34 00
znaki@wimed.pl

  Skontaktuj się z nami!

  Skorzystaj z formularza lub zadzwoń.

   WIMED Sp. z o.o. Sp. k.
   ul. Tarnowska 48
   33-170 Tuchów

   +48 14 652 34 00
   znaki@wimed.pl

   NIP: 685-220-95-96
   Regon: 180188573
   KRS: 0000849946

   Nowości Wimed

   Nasza firma nieustannie ulega rozwojowi i powiększa swoją ofertę! Sprawdź najnowsze produkty w naszym asortymencie.

   Tablice reklamowe

   Dysponujemy szerokimi możliwościami technologicznymi produkcji rozwiązań dla rynku reklamy. Oferujemy możliwość personalizacji…

   Zobacz więcej

   Oznakowanie obiektów i firm

   Realizujemy wewnętrzne i zewnętrzne oznakowanie wielkopowierzchniowych obiektów takich, jak zakłady produkcyjne. Oferujemy…

   Zobacz więcej

   Znaki i tablice kolejowe

   Oferujemy znaki i oznakowania peronów WIMED, które stanowią doskonałe wizualne dopełnienie przestrzeni…

   Zobacz więcej

   Znaki aktywne i elektronika

   Znaki aktywne znacząco poprawiające bezpieczeństwo na drogach. Są ustawiane w miejscach, w…

   Zobacz więcej

   Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do nowinek i promocji związanych z oznakowaniem dróg

   Bądź na bieżąco, pierwszy dowiaduj się o najnowszych ofertach i promocjach, otrzymuj nasze biuletyny.

    Wykaz znaków drogowych w różnych formatach.

    Ułatwiamy zamawianie znaków!

    Zamów - chętnie wyślemy!