13.02.2019 | Wiedza

Oznakowanie drogowe Wimed

WIMED jako pierwszy w Polsce producent znaków drogowych otrzymał Certyfikat Zgodności WE na podstawie normy zharmonizowanej EN12899-1:2007. Certyfikat ten uprawnia do oznaczania stałych pionowych znaków drogowych symbolem „Znaki CE”, potwierdzającym, że produkt jest zgodny z wymaganiami europejskich dyrektyw.

Znaki drogowe Wimed wyprodukowane na podkładach z blach aluminiowych i ocynkowanych. Dzięki odpowiedniemu profilowaniu i usztywnieniu spełniają wymagania odporności na odkształcenia określone w powyższej normie, we wszystkich strefach wiatrowych w Polsce.

Do produkcji lic znaków używane są folie odblaskowe typu 1, typu 2 i mikropryzmatyczne najlepszych światowych producentów, charakteryzujące się doskonałymi walorami odblaskowymi i trwałością użytkowania.

Wimed wyprodukował ponad milion znaków

Został uznany za lidera w produkcji znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Zobacz proces produkcji znaków drogowych Wimed.

Pełny asortyment oznakowania drogowego – znaki i tablice wszystkich generacji

Korzystaj z platformy B2B, czerp korzyści z bycia naszym partnerem handlowym

Producent oznakowania Wimed oferuje pełny asortyment wymiarów tarcz znaków drogowych (małe, średnie, duże), wykonywanych z blach ocynkowanych lub aluminiowych, stosowanych do oznakowania trwałego lub tymczasowego. W ofercie znajdziesz: znaki ostrzegawcze, zakazu, nakazu, informacyjne, znaki dodatkowe, szlaków rowerowych. A także lica znaków produkowane z folii odblaskowych 3M I, II lub III generacji z symbolami naniesionymi metodą barwnego sitodruku oraz podkłady znaków. Znaki i tablice wszystkich generacji producenta Wimed posiadają certyfikat uprawniający do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa B.

Producent oznakowania Wimed – to innowacyjna firma dostosowująca się do potrzeb Klienta

  1. Znaki drogowe, jak i pozostałe produkty z pełnego asortymenty spełniają aktualne polskie i europejskie normy techniczne.
  2. Wimed posiada najlepsze i najnowocześniejsze urządzenia z zakresu BRD, do których zalicza się m.in : własny opatentowany system polskich bezpiecznych konstrukcji wsporczych PROLIFE, posiadający oznaczenie europejskim znakiem CE; aluminiowe konstrukcje bezpieczne Lattix; osłony energochłonne EURO TRACC; bezpieczne zakończenia barier drogowych EURO ET; bariery linowe CASS.
  3. Producent dysponuje wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą oraz nowoczesnym zapleczem produkcyjnym.
  4. Powierzone zadania wykonywane są szybko, sprawnie i terminowo.
  5. Dostawa i wykonywanie usług na terenie całego kraju.
  6. Stworzenie kilku oddziałów, aby jeszcze szybciej reagować na potrzeby Klientów.
  7. Firma czynnie zaangażowana w problematykę pasywnego bezpieczeństwa. Prowadzone są szkolenia i seminaria w tym zakresie.
  8. Produkcja jest całkowicie przyjazna środowisku naturalnemu. Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością zgodny z Normami PN-EN ISO 9001:2001 oraz bezpieczeństwa i higieny pracy PN-EN 18001:2004.
  9. Znaki drogowe, konstrukcje PROLIFE oraz niektóre inne wyroby producenta Wimed posiadają oznaczenie europejskim znakiem CE.
  10. Producent oznakowania Wimed oferuje wiele wyjątkowych nowości i technologii w drogownictwie m. in.: – zwijane znaki odblaskowe do oznakowania robót tymczasowych; bezpieczne technologie montażu i demontażu barier energochłonnych; usuwanie starego oznakowania poziomego, bez niszczenia warstwy ścieralnej; szeroką ofertę znaków elektronicznych; nowość w poziomym oznakowaniu dróg – oznakowanie chemoutwardzalne metodą natryskową.

Dla większości naszych klientów ekonomia i oszczędność nie polega na zakupie najtańszych wyrobów czy usług, ale na najkorzystniejszej cenie gwarantującej trwałość i jakość, która przynosi wymierne korzyści w wieloletniej eksploatacji zakupionych towarów – to zapewniamy. Producent WIMED to gwarancja jakości, rzetelności i bezpiecznej drogi w przyszłość.

Masz nasze wsparcie

Masz pytania?
Dzwoń lub pisz!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.