10.03.2020 | Aktualności

ON!Track – zarządzanie zasobami w firmie WIMED

Od momentu rozpoczęcia działalności motto naszej firmy brzmi: Stale doskonalimy nasze działania, aby każdego dnia być lepszymi od nas takich, jakimi byliśmy wczoraj. Determinacja i ciągła chęć poprawiania samych siebie, stawianie sobie wysoko poprzeczki sprawiła, że dziś WIMED jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Produkowane przez nas znaki drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego wyróżniają się jakością, spełniają wszystkie aktualne normy i gwarantują bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Ponad milion wyprodukowanych znaków i konstrukcji ciężkich i ponad 10 milionów konstrukcji lekkich – tak duża produkcja wymaga stałego unowocześniania, wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i wdrażania procesów optymalizujących. Nie tylko ze względu na wyznaczone cele biznesowe, ale również przez wzgląd na bezpieczeństwo i komfort pracy całego zespołu.

Jednym z kroków, które podjęliśmy w ostatnim czasie w ramach optymalizacji biznesu, było podjęcie współpracy z firmą Hilti – dostawcą nowoczesnych technologii, umożliwiających szybszą, łatwiejszą i bezpieczniejszą pracę.

„Wyznacz cel, a znajdziesz drogę” – współpraca z Hilti Polska

Wierzymy, że wyznaczanie konkretnych planów na przyszłość to fundament realizacji celów i osiągnięcia sukcesu. Jedną z dróg, na którą w ostatnim czasie wkroczyliśmy, była współpraca z firmą HILTI i wdrożenie wraz z nimi oprogramowania ON!Track do zarządzania zasobami.

ON!Track to oprogramowanie służące do zarządzania zasobami, które przynosi wymierne korzyści firmie na każdym poziomie – to prosty system, wpierający szereg działań i procesów produkcyjnych. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmu podsumowującego naszą dotychczasową współpracę.